Když počasí nevyjde

Vrchlabí za mlhy

Co dělat, když vás zastihne nevlídné počasí, nebo se vám nechce do zimy? Ať je příliš zima, teplo, nebo prší, schovejte se. O zábavu a zážitky pod střechou tu také není nouze. Vyberte si, nebo navštivte infocentrum v budově radnice, rádi vám poradíme.   

Nové Muzeum Krkonoš

Muzeum Krkonoš

Nové návštěvnické centrum nahradilo v minulosti oblíbené expozice Kámen a život a Člověk a hory v Augustiniánském klášteře. Správa KRNAP v novém Muzeu Krkonoš vytvořila moderní expozici dokumentující příběh krkonošské přírody a jejího několikasetletého soužití s člověkem.

Do muzea

Čtyři historické domky - do muzea nebo na výstavu

Čtyři historické domky

V muzeu ve čtyřech štítových domech naproti kostelu se seznámíte s historií města a životem v Krkonoších. V domcích nechybí kout věnovaný nejmenším. Děti se zde nejen zabaví, ale i seznámí s fenomény krkonošské historie. Za návštěvu stojí i krátkodobé tematické výstavy.

Do Krkonošského muzea

Moderní aquacentrum i plavecký bazén

Aqacentrum Vrchlabí

Příjemné prostředí nového aquacentra s krásným výhledem k dřevěnému molu s rybářským domkem je tou pravou relaxací po mrazivém dni či výletu. A každý si tu najde své, relaxaci i zábavu: plavecký bazén se čtyřmi dráhami, brouzdaliště, vířivku, tobogán a skluzavky, divokou řeku i parní kabinu.

Aqacentrum Vrchlabí

Zimní krytý stadion

Zimní krytý stadion

V kryté hokejové hale můžete vy a vaše ratolesti využít především čas pro veřejné bruslení, většinou o víkendových a prázdninových dnech. Nebo si přijďte užít hokejové utkání 2. ligy, kterou hraje vrchlabský A tým. Povzbuzovat hráče můžete z bezprostřední blízkosti, za vydatného fandění domácích fanoušků a v emocemi nabitých zápasech.

Aktuální rozpis ledu

Dům se sedmi štíty - muzeum a kavárna

Dům se sedmi štíty

Jedna z nejstarších stavebních památek z první poloviny 16. století bývala obydlím hlavně řemeslníků. Dnes je v jeho podkrovních prostorách umístěno muzeum, kde se můžete podívat, jak dřív žili jeho obyvatelé. V přízemí domu se nachází kavárna s atmosférou let minulých.

Do kavárny

Další inspirace..

A pokud se počasí ještě neumoudřilo a stále není ideální vyrazit na vzduch, je možná ta správná chvíle zažít trochu kultury nebo potěšit své chuťové pohárky.