Relax a wellness

Relax a wellness

Rádi se necháváte hýčkat nebo jen potřebujete na chvilku vypnout a nechat se opečovávat? Vyberte si z naší nabídky, odpočívejte a relaxujte.

Natura herbal spa & wellness

 Natura herbal spa & wellness

Krkonošská 153, Vrchlabí, email: recepce@wellnessnatura.cz, tel: +420604101703 

Odpočívejte a relaxujte v našem nově rozšířeném moderním wellness, kde Vám je k dispozici velká finská sauna, voňavá bylinná sauna, solná sauna, parní sauna, infrasauna, kneippův chodník, vnitřní a venkovní odpočívárna, ochlazovací bazének i vědro odvahy, privat wellness s vlastní saunou, vířivkou a ochlazovacím bazénkem, bylinná parní lázeň, kolagenárium, lymfoven, vacupress, rašelinové zábaly, široká nabídka relaxačních masáží, masáž bylinnými měšci, bylinné koupele. Wellness je přístupné i pro veřejnost.

Více informací

Masáže Dagmar Jankelová

Masáže Dagmar Jankelová

Na Bělidle 900, Vrchlabí, email: info@dasamasaze.cz, tel: +420608245757

V masážním studiu v 1. patře se můžete svěřit do rukou profesionální masérky a dopřát si čas relaxace, uvolnění a klidu. Kvalitu poskytnutých služeb vám zaručí dlouholetá praxe masérky a pozitivní ohlasy klientů. V nabídce jsou masáže lávovými kameny, indická masáž hlavy, uvolnění krční páteře, masáže při bolestech hlavy a migrény, manuální lymfodrenáž, reflexní terapie a kraniosakrální osteopatie.

Více informací

Salon Eva – masáže, kosmetika

Salon Eva Vrchlabí

Eva Háková, Krkonošská 27 (Pasáž U Zvonu), Vrchlabí, email: eva.jetynka@gmail.com, tel: +420776745811

Salon Eva najdete v prostorách Profi Hair Studia. V příjemném prostředí si můžete vybrat masáže: relaxační s hřejivým účinkem lávových kamenů, ošetření Dornovou metodou, masáže aromaterapeutické, medové, čokoládové, lymfatické i antistresové, energetické masáže, silně očistné, pro vaší harmonizaci celého těla.  Aplikace tělových svící, kosmetika – ošetření pleti výrobky firmy Weleda a Nobilis Tilia, vyložení karet – Tarot, výživové poradenství.

Více informací

Harmonické masáže

Harmonické masáže

Mgr. Andrea Martinová, Krkonošská 155, Vrchlabí, email: info@harmonickemasaze.cz, tel: +420777878030

Oáza klidu v centru Vrchlabí. Salón nabízí treatmenty sestavené z masáží z celého světa. Masáže jsou připraveny na míru přímo pro vás anebo si můžete vybrat ze široké nabídky různých typů masáží k navození hlubokého odpočinku. Pro závěrečnou relaxaci lze použít unikátní hudební harmonizační nástroje. Salon dále nabízí vizážistické služby, ať již líčení a hair styling pro rozličné příležitosti či barevnou typologii.

Více informací

Kosmetický salon TINA – masáže, kosmetika

Kosmetický salon TINA

Eva Teplá, Českých bratří 128, Vrchlabí, tel.: Eva Teplá: +420605790024, Jana Havlíčková: +420777168507, Jana Kühnelová +420603879910, e-mail: kosmetika.tina@centrum.cz

Nabídka kosmetického salonu: Indická masáž hlavy, masáž lávovými kameny, aroma-masáž, anticelulitidní masáž, reflexní masáž, lymfodrenáže, kosmetické ošetření pleti se značkovou kosmetikou, líčení, permanentní make-up, lifting řas, radiofrekvenční omlazení, ošetření přístrojem IPL, nehtová modeláž.

Více informací

Studio Marilyn

Studio Marilyn

Českých bratří 124, Vrchlabí, email: houdovajindra@seznam.cz, tel: +420604443029

Studio Marilyn se nachází v budově ČEZ v ulici Českých bratří a nabízí relaxační služby jako kavitace, radiofrekvence, lymfodrenáže, masáže, suchá pedikúra.

Více informací

Háček – masáže

Masáže Hák

Masáže Hák, Krkonošská 22, Vrchlabí, tel: Martin Hák +420777898463

Objevte kouzlo relaxačních a antistresových masáží plných energie. Využít můžete terapeutickou masáž zad a šíje, relaxační antistresovou masáž pro ženy, masáž pro náročného muže, ajurvédskou, havajskou a sportovní masáž nebo masáž lávovými kameny.

Více informací

Masáže – Monika Hendrychová

Masáže – Monika Hendrychová

Dělnická 531, Vrchlabí, email: ahydraulika@seznam.cz, tel: +420724844656 

Masáže patří mezi nejstarší, nejvíce používané a nejoblíbenější regenerační procedury. Využít můžete klasickou, sportovní, lymfatickou masáž, nebo masáž lávovými kameny.

Masáže – ošetření pohybového aparátu lidí a zvířat

Masáže – ošetření pohybového aparátu lidí a zvířat

Jitka Wasserbauerová DoTh., Kulturní dům Střelnice, Vančurova 378, Vrchlabí, email: masaze@masazevrchlabi.cz, tel: +420739170649

Doporučený terapeut Dornovy metody pro zvířata, odborný konzultant a Člen asociace Dornovy metody pro zvířata. Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod. Dokonalá masáž vám pomůže udržovat zdraví a vitalitu. Uvolněné tělo je aktivnější a dovolí vám dosáhnout denních cílů s větším klidem. Lidské tělo potřebuje lidský dotek, jeho léčivá moc odstraňuje stres a dodává blahodárný pocit zdraví.

Více informací

Studio Beauty

Studio Beauty

Masáže - Vilímková, Hálkova 1154, Vrchlabí, email: radkavilimkova@seznam.cz, tel: +420737878830

Studio Beauty najdete v prostorách Victory Clubu, kde nabízí široký výběr v oblasti kosmetiky, modeláže nehtů, pedikúry a masáží nohou. V příjemném prostředí studia naleznete klid a soukromí, dlouhodobou péči o klienta a přátelský vztah ve smyslu důvěry k personálu. Jelikož každý jsme originál, přistupují zde ke klientům s individuálním přístupem i řešením jejich požadavků. Průběžně sledují nejnovější trendy a hity v oblasti kosmetiky a modeláže a vždy vám je mohou nabídnout v té nejvyšší kvalitě.

Více informací
 

Victory Club – sauna

Victory Club

Hálkova 1154, Vrchlabí, email: m.kovarna@tiscali.cz, tel: +420499423910, +420736772487

V tomto sportovně zábavním centru je možno využít saunu, která má kapacitu maximálně 7 lidí. Výše ceny závisí na počtu návštěvníků sauny. Je možné si půjčit osušku i prostěradlo.

Více informací

Solná jeskyně "V Pěti domcích"

Solná jeskyně "V Pěti domcích"

Solná Jeskyně, Zámecká 1454, Vrchlabí, tel: 733 662 621

Solná jeskyně je postavena zhruba z 10 tun soli. Terapie probíhá 45 minut a je doprovázena poslechem příjemné relaxační hudby. Účinek terapie podporuje systém světelné terapie, tak zvané chronoterapie, která je založena na použití různých barevných světel. Solná jeskyně vám pomůže při potížích se sníženou funkcí štítné žlázy, poruchách nervového systému, astma,...

Více informací