Atletický stadion, bowling, squash, pétanque a další sportoviště

Atletický a fotbalový stadion

Řada dalších sportovišť pod střechou i pod širým nebem je připravena na vaši návštěvu.

Atletický a fotbalový stadion
Nový moderní stadion otevřený roku 2015 je zázemím pro fotbalový klub, ale v zimě také pro běžecké lyžování. Celková kapacita včetně ochozů a kryté tribuny se pohybuje okolo 700 lidí. Součástí je hlavní travnaté fotbalové hřiště, tréninkové fotbalové hřiště s umělým trávníkem páté generace a osvětlením, menší tréninková travnatá plocha, atletický čtyřdráhový ovál s umělým povrchem, tribuna venkovní i krytá včetně zázemí pro sportovce. V zimě je okolo stadionu udržován a zasněžován běžecký okruh o délce 3,5 km, který nabízí lyžování i v nepříznivém období s nedostatkem přírodního sněhu. Pokud je sněhu dostatek, je v okolí se startem u stadionu upravováno až 35 km běžkařských tras.

Sportovní areál manželů Zátopkových
Celý areál se nachází 200 m od centra města Vrchlabí, v Husově ulici. Hřiště manželů Zátopkových leží v těsném sousedství Augustiniánského kláštera. Parkování najdete přímo před areálem, který v sobě ukrývá fotbalové hřiště, antukové hřiště, tenisové kurty, tréninkovou tenisovou stěnu, běžecký ovál, doskočiště a běžeckou dráhu na 100 m.

Euro-air camp – Bowling
Lánovská 172, Vrchlabí
Tel. 603 235 743, www.euro-air-camp.cz/cs/bowling
V prostorách Euro-air camp se nachází občerstvení a dvě bowlingové dráhy. Euro-air camp se nachází naproti letišti ve Vrchlabí, cca 3 km od centra města.

Hartaclub – Bowling, squash, tenisový kurt
Jana Opletala 154, Vrchlabí
Tel. 777 928 794, www.hartaclub.cz
Penzion a sportcentrum Hartaclub se nachází v klidné části Vrchlabí, v Podhůří. Nejen hostům, ale i dalším návštěvníkům nabízí možnost zahrát si bowling (dvě dráhy až pro 16 hráčů) a squash.

Victory Club – squash
Hálkova 1154, Vrchlabí
Tel. 499 423 910, 736 772 487, www.victoryclub.cz/squash
Kromě dalších sportovních aktivit nabízí Victory Club také možnost zahrát si squash. 

Holiday park Vrchlabí Liščí farma – tenisový kurt
Dolní Branná 350, Vrchlabí
Tel. 733 636 797
holiday-park-vrchlabi.cz/vyziti
Holiday Park Liščí farma nabízí svým hostům i návštěvníkům mnohé sportovní vyžití včetně víceúčelového tenisového kurtu. 

Krkonošský petánkový klub Vrchlabí
Vančurova 407, Vrchlabí (v budově Kina Kartonka)
Email: svimbersky@centrum.cz
Tel. 603 243 429, www.petanquevrchlabi.cz
Klub vznikl v srpnu roku 1994 v souvislosti s partnerstvím s francouzským městem Trouville sur Mer. Klub nabízí uspořádat pétanque akci (turnaj, ukázku, soutěž) pro libovolně velkou skupinu osob, pořádat turnaj jakéhokoliv kalibru či pořádat dlouhodobou soutěž. Klub organizuje tzv. "supermele", páteční bodované turnaje. Hraje se v létě za restaurací Sklípek a v zimě v budově Kina Kartonka.