Čtyři sedačkové lanovky, lyžařské areály pro děti i zkušené lyžaře

Skiareál Bubákov ve Vrchlabí

Své si tu najdou rodiče s malými dětmi i zkušení lyžaři. Lanovka s odpojitelným systémem, ideální pro malé návštěvníky, i pořádná lyžovačka s výjezdem až do 1000 m n. m. Kvalitní sněhovou pokrývku zabezpečují nové stroje pro úpravu terénu a nejmodernější zasněžovací technika. Půjčovny, Ski-servis, Test-centrum a lyžařské školy včetně služby hlídání dětí. Nový dětský park s pojízdným kobercem, kolotočem a dalšími zábavnými prvky.

Skiareál Herlíkovice

Moderní lyžařský areál na úpatí hory Žalý je největším z areálů ve Vrchlabí. Kromě lanovky, lyžařských vleků a sjezdovek různé obtížnosti poskytuje všechny podstatné služby, které lyžař při své návštěvě může potřebovat a vyhledávat. Od horní stanice vleku si můžete odskočit na 200 m vzdálený vrchol Žalého s kamennou rozhlednou a vyhlídkovou restaurací. Skiareál je sjezdovkami i skipasy propojen s lyžařským areálem Bubákov.

Více informací

Skiareál Bubákov

Rodinný skiareál, vzdálený jen 3 km od centra města, je otevřený na jih, a tak si tu užijete skoro celodenní sluníčko. K lanovce se dostanete přibližovací lanovkou rovnou z parkoviště, což ocení malí i starší lyžaři. Lyžařský areál má široké sjezdovky, je tak ideální pro začínající lyžaře, kteří si však mohou svoje nabyté schopnosti vyzkoušet v přilehlém areálu Herlíkovice, se kterým je skiareál propojen sjezdovkami i skipasy.

Více informací

Skiareál Kněžický vrch

Jeden kilometr od vrchlabského náměstí si můžete zalyžovat s dětmi a ještě si užít výhled na město a do kraje. Odpojitelná lanovka, nízko posazená, aby se dětem dobře nastupovalo, široké a mírné sjezdovky, zkrátka ideální terén pro výuku dětí a rodinné lyžování. Nechybí tu ani lyžařské školy a drobné atrakce pro zabavení malých lyžařů.

Více informací

Skiareál Kebrlák (Kněžický vrch)

Lanová dráha „Kebrlák“ vás dopraví na Kněžický vrch (550–710 m n. m.), s krásným výhledem na Vrchlabí a okolní panorama Krkonoš. Pohodlně tak vystoupáte na běžecké tratě spojující Vejsplachy ve Vrchlabí a Benecko s Mísečkami. Mírné sjezdovky a ideální terén pro začátečníky a rodiny s dětmi zdejšího areálu je propojen společným jízdenkami s nedalekým areálem Kněžický vrch.

Více informací

Aktuální sněhové podmínky a upravenost sjezdových tratí získáte snadno na

www.holidayinfo.cz