Čtyřlístek a talisman moci

A jsou zase tady! Báječný Čtyřlístek k vám zavítá se zbrusu novým a napínavým dobrodružstvím. Divadelní zpracování slavného komiksu.

Čtyřlístek
Konání akce
Místo
Kde

KD Střelnice – velký sál
Vančurova 378, Vrchlabí

Více informací
Vstupenky

Vstupné: jednotné 299 Kč v předprodeji, na místě 349 Kč

Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku.

Předprodej: KD Střelnice, RTIC Vrchlabí

 

Čtveřice nerozlučných kamarádů – dobrosrdečná a důvtipná hospodyňka Fifinka, trochu roztržitý, ovšem geniální vynálezce profesor Myšpulín, často ustrašený, ale oddaný kamarád a vtipálek Pinďa a samozřejmě tak trochu nemotorný silák Bobík, který spolu s Pinďou neustále vymýšlí jednu lotrovinu za druhou, vydává za bájným Talismanem moci, který umí ovládat vše živé!

Aby ho naši čtyři přátelé získali, musí se vypravit do dalekých himalájských hor nebo na prosluněnou Havaj. Do cesty se jim ovšem postaví prohnaný a vykutálený profesor Zádrhel, který si na kouzelný talisman dělá také zálusk.

Jestli nad ním Čtyřlístek zvítězí, jestli potkají Sněžného muže, jestli se budou muset naučit tanec Hula-Hula nebo jestli potkají popleteného domorodého šamana anebo jestli..., ale však to sami uvidíte, když přijdete na naši další úžasnou pohádku, plnou legrace, napětí a pěkných písniček.

Čtyřlístek © Jaroslav Němeček. Licence Merchandising Prague

- Hrají: Patrik Vojtíšek / Rostislav Trtík, Eliška Ochmanová / Kristýna Žďánská, Ondřej Venclík / Kryštof Nohýnek, Václav Krátký / Libor Jeník

- Autor: Libor Jeník

- Režie: Libor Jeník

- Žánr: představení pro děti

- Délka: 75 min. (včetně 20 min. přestávky)

- Produkce: Lukáš Sýkora

Pořádá: bavsesnami.cz

 

Mapa

GPS
50.6309958N, 15.6106494E