Křižovatka Krkonošských cyklobusů

Křižovatka Krkonošských cyklobusů

Nejezděte na kole do kopce a využijte síť autobusů pro pěší turisty i cykloturisty. Linek je celkem devět a ty páteřní se ve Vrchlabí kříží. Máte tak na výběr, můžete se vydat do různých směrů a usnadnit si výjezd do kopců.

Devět linek křižuje Krkonoše od západu po východ

Naplánujte si výlety po zajímavých místech našich nejvyšších hor, aniž byste si dělali starosti s převýšením! Rádi dupnete do pedálů a kopce vám nedělají problém? Chcete překonat vlastní limity? Sjeďte cyklobusem do podhůří a zpátky se vraťte v sedle kola!

Autobusy jsou každoročně v provozu od června do září. V roce 2023 konkrétně od 27. května - 1. října. V červnu jezdí každou sobotu a neděli, v červenci a srpnu denně, v září ve čtvrtek, sobotu, neděli a svátek - pozor, kromě linky z Jilemnice na Zlaté návrší, která jezdí v září pouze o víkendu. 

Elektrokola vám cyklobus přepraví také, je však třeba chránit baterii. Proto ji, prosíme, před nástupem z kola sundejte. 

Kompletní jízdní řády

Na cyklovýlety za použití cyklobusů a s nástupním místem ve Vrchlabí se můžete inspirovat na oficiálních regionální stránkách www.krkonose.eu, případně se nechat nalákat video snímky na youtube, natočenými z průběhu cyklistických výletů po Krkonoších.