Vrchlabí žije!

Logo Vrchlabí žije

Vizuál volného času a turistických aktivit ve Vrchlabí, který propisujeme v online prostředí, ale i v printu a promo aktivitách, a také v ulicích našeho města Vrchlabí! 💚

Město Vrchlabí společně s Regionálním turistickým informačním centrem Krkonoš má novou komunikační síť "Vrchlabí žije!". Sledujte tento profil na facebooku a instagramu, aby vám neutekly žádné akce nebo důležité informace.

Od července roku 2020 máte nově všechny podstatné informace týkající se Města Vrchlabí na jednom místě - na nové komunikační síti VRCHLABÍ ŽIJE! Jedná se o nový profil na sociálních sítích - facebook a instagram, který založilo místní Regionální turistické informační centrum Krkonoše společně s Městem Vrchlabí. 

Cílem projektu je zvýšit informovanost jak občanů, tak turistů o místním dění, najdete zde zajímavosti města, aktuální tipy na výlety, akce, ale i informace o místních podnicích. Kam zajít na tu nejlepší kávu, kde dělají nejchutnější palačinky, nebo co nového se ve městě chystá!

Přidejte se a sledujte profil @vrchlabizije na facebooku a instagramu. A nezapomeňte na tento profil posílat vaše postřehy a tipy na dění ve Vrchlabí. Rádi vaše tipy nasdílíme.

V létě 2022 jsme redesignovali logo Vrchlabí žije a jednotný vizuál. Nový vizuál budeme postupně využívat při dalších výstupech a tak se s ním budete setkávat stále častěji. Rádi bychom, aby jeho čisté linie a jednoduchost upoutali, ale nezahltili v dnešním postinformačním a "reklamou" přesyceném veřejném prostoru.

Chcete-li logo Vrchlabí žije využít, budeme rádi. Logo je možno využít se souhlasem RTIC Krkonoše, kontaktujte nás prosím. Vrchlabským pořadatelům veřejných společenských akcí a místním spolkům při jejich činnosti je k dispozici zdarma. Logo lze použít pouze v souladu s přiloženým grafickým manuálem. Je k dispozici všem zájemcům z veřejné i privátní sféry a je určeno těm, kteří chtějí přispět k rozvoji cestovního ruchu ve Vrchlabí.