Podpořte lyžařský areál Vejsplachy zakoupením lyžařské známky

Na běžky do Vejsplach

Lyžařskou známku v hodnotě 50, 100, 250 a 500 Kč zakoupíte v informačním centru na radnici, nebo přímo v lyžařském areálu, v pokladně u parkoviště. Známku si můžete nalepit na své lyže a být tak hrdým přispěvatelem.

Přispět můžete také přes QR kódy na lyžařských tratích a také zaplacením nově zavedeného parkovného na parkovišti u fotbalového stadionu a startu běžeckých tratí. Za parkování u sportovního areálu Vejsplachy zaplatíte za každé započaté 3 hodiny 95 korun za osobní auto, 250 korun za mikrobus, 1000 korun za autobus v období od 1. prosince do 31. března. V ostatních měsících se za parkování platit nebude.  Důvodem pro zpoplatnění jsou rostoucí náklady na výrobu umělého sněhu a na úpravu běžeckých tratí.

Děkujeme, že chcete podpořit libovolnou částkou lyžařské tratě ve Vejsplaších.

Lyžařské běžecké tratě ve Vejsplachách jsou pokladem, a jejich kvalitu chceme zachovat. Abychom to dokázali, potřebujeme vaši podporu, protože náklady na údržbu tratí i vlivem globálního oteplování stále rostou.

Běžecké lyžařské tratě jsou každým rokem upravované v celém regionu Krkonoš a na tuto úpravu jsou vynakládané nemalé finanční prostředky. Příznivci běžeckého lyžování mají možnost přispět i za sebe jako jednotlivce zakoupením tzv. lyžařských známek, kterým přispějí na údržbu tratí a tím projeví i zájem o podporu provozovatelů tratí.

Více o tratích